Intencje - 11.07.2021 r.

Niedziela

11.07

7:00

+ Antoni.

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca.

10:30

++ Piotr, Helena, Dorota, Elżbieta Żygadło.

12:00

Msza Zbiorowa:

18:30

++ Zofia i Wojciech Rybka i zm. z rodzin: Czajka, Pęcherskich.

Poniedziałek

12.07

8:00

+ Maria Walczak – int. od Krysi i Uli z rodziną.

18:30

++ Marianna Włodarczyk w 14 r. śm. i Antoni Włodarczyk.

Wtorek

13.07

8:00

+ Andrzej.

18:30

+ Adam Mitek.

Środa

14.07

8:00

+ Julian Rudnicki w 100 r. urodzin – intencja od córki Elżbiety z mężem, dziećmi i wnukami.

18:30

++ Jan, Tomasz, Irena, Piotr, Anna z rodz. Krupa.

Czwartek

15.07

8:00

+ Andrzej.

18:30

+ Ryszard Trzeszcz w 13 r. śm.

Piątek

16.07

8:00

+ Romuald Brzeziński – od Przyjaciół Małys i Krawczyszyn.

16:00

Ślub: Paulina Wypych i Paweł Smuga.

18:30

+ Mieczysław i Józefa. (rezerwacja)

Sobota

17.07

8:00

14:00

+ Andrzej.

Chrzest 39/2021.

15:00

Ślub: Karolina Cych i Damian Janson.

18:30

+ Zofia Majer z okazji urodzin.

 

 

Niedziela

18.07

7:00

++ Kazimiera Grabek w 1 r. śm., Stanisław Grabek oraz zm. z rodziny.

9:00

++ Barbara Kabzińska w 13 r. śm. i ++ rodzice: Anna i Stanisław oraz brat Leon

10:30

++ Jacek Jędrkowiak w 17 r. śm. oraz zm. z rodzin: Jędrkowiak, Zawiejów, Kuczyńskich.

12:00

++ Bronisław i Julia Kołcz, + Janina, Piotr Szukalscy. Chrzest: 37/2021

18:30

+ Roman Domaszewicz w 15 r. śm.  (rezerwacja)

 

 

Msza zbiorowa niedziela:  11.07.2021 r. - godz. 12.00:

 

1)    + Józef Beym w 34 r. śm., Władysława Beym, Katarzyna i Emilia Tarnowska, ++ Rodziny.

2)    + Henryk Bagiński w 3 r. śm.

3)    +Edward Siama w 12 r. śm.

4)    ++ Anna z okazji imienin, + Albin.

5)    ++ Zdzisław Wieczorek, Franciszek Krasoń.

6)    + Ewa Kilarska  - od Córki z rodziną.

7)    + Zenon Stelmaszyk w 1 r. śm.

8)    ++ Aniela, Zenon Szwarczyńscy.

9)    + Kazimiera Golasińska – od uczestników pogrzebu.

10)                       + Dionizy Świst w 11 r. śm., ++ Rodzice: Zofia, Jan Świst, ++ Anna , Franciszek Łukowiak, ++ Rodziny.