Intencje - 30.05.2021 r.

Niedziela

Trójcy Św.

Odpust Paraf.

30.05

 

7:00

++ Krystyna Guźniczak w 1 r. śm. i Józef Chlewicz

9:00

++ Elżbieta i Antonii Tracz oraz Helena Zięba (rezerwacja)

10:30

+ Krzysztof Łapczuk w 24 r. śm.

12:00

W int. żywych i zmarłych parafian                                    Chrzest:22/21

13:15

+ Rafał Kęsik – int. od sióstr

18:30

+ Marek Imiełowski

Poniedziałek

31.05

8:00

+ Zbigniew Nicpoń w 2 r. śm.

18:30

1)++ Zmarli polecani w wypominkach

2) O zdrowie i Boże Błog. i dary Ducha św. dla wnuczki Oli Żukowskiej w 6 r. urodzin

3)+ Roman Gerej w 2 r. śm.

4)+ Ewa Kilarska – int. od syna z rodziną

Wtorek

01.06

8:00

+ Jan Frączyk w 2 r. śm.

18:30

1)+ Anna Kociemba – int. od koleżanek i kolegów z Wołowa

2)O Boże Błog. i opiekę M.B. dla Michała, Tymka, Niny, Fabiana i Nikoli

3)+ Paulina

Środa

02.06

8:00

+ Robert Tęcza – int. od rodziny Grochowskich

18:30

1)++ Maria i Józef Powicki oraz brat Teodor

2)+ Helena Siudak w 4. r. śm.

3)O zdrowie i Boże Błog. dla członków Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo oraz ich rodzin

4)+ Anna Czajka w r. śm. (rezerwacja)

Czwartek

Boże Ciało

03.06

7:00

+ Lesław Stępień z okazji imienin

9:00

+ Wacław Ptak w 69 r. śm.

10:30

++ Maria i Tadeusz Łukawy oraz Daniel Kabza

12:00

++ Władysław Zając w 2 r. śm. i zm. rodziców Rozalia i Jan

18:30

++ Józef Jasiak w 8 r. śm. – int. od żony, oraz + Rafał Kęsik

Piątek

04.06

8:00

+ Władysława

18:30

1)++ Małgorzata Waścińska – Burczak w dniu urodzin i imienin

2)++ Regina w 20 r. śm., Kazimierz, Stanisław, Henryk Jędruch i zm. z rodziny Wojtasik

3)+ Zbigniew Suwalski w 2 r. śm.

4)+ Edward Lech w 1 r. śm.

Sobota

05.06

8:00

W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P

15:00

Ślub: Paulina Dytko i Michał Pietkiewicz 

18:30

++ Józef, Elżbieta, Dorota, Jan Kolano

 

 

Niedziela

06.06

 

7:00

Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błog. dla całej rodziny

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

+ Zdzisław Motwicki

12:00

1)+ Jan Gromczyński w 3 r. śm. (rezerwacja)                                    

2) Dziękczynna za 25 lat posługi kapłańskiej w Zgromadzeniu Księzy Misjonarzy św. Wincentego a Paulo: x. Romuald Paszczuk, x. Robert Krzyśków, x. Robert Iskrzycki, x. Paweł Copar, x. Jacek Kuziel, x. Janusz Oćwieja        Chrzest:23/21

13:15

O łaskę zdrowia, mocną wiarę i nie zachwianą nadzieje oraz opiekę Niepokalanej dla mamy Krystyny

18:30

++ Bronisław Porochoński w 21 r. śm. i zm. z rodzin z obu stron