Intencje - 02.05.2021 r.

Niedziela

02.05

7:00

+ Maria Mitek

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

++ Alicja Lewicka, Ryszard Chomicz i zm. rodzice

12:00

+ Władysław Zgoba w 6 r. śm.

13:15

Dziękczynna za opiekę M.B. z prośbą o dalsze łaski dla rodziny Jureko i Śledzikowskich

18:30

+ Dorota Poruszek w 4 r. śm. (rezerwacja)

Poniedziałek

03.05

9:00

1)+ Janina Fela w 3 r. śm.

2)+ Bolesław

18:30

1)+ Władysław Panas w 28 r. śm.

2)++ Zygmunt i Maria Mądry

Worek

04.05

8:00

++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od Barbary Tańskiej z rodziną i Tadeusza Wiktorowicza z rodziną

18:30

1)++ Joanna Kauch w 17 r. śm., Ignacy Kauch oraz zm. z rodziny

2)+ Jadwiga Domaszewicz – int. od współpracownic siostry Kazi

3) O zdrowie i Boże Błog. oraz opiekę M.B. dla Marianny w 1 r. urodzin

Środa

05.05

8:00

+ Cecylia Jarosz – int. od Mari i Wiesława Śmiertków

18:30

1)+ Jan Harabasz w 38 r. śm.

2)O zdrowie i Boże Błog. dla członków Stowarzyszenia Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo oraz ich rodzin

3)++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od Grześka z rodziną

4)+ Stanisława

Czwartek

06.05

8:00

++ Władysław Puchalski i zm. z rodziny

18:30

1)+ x. Jerzy Adamski CM w 6 r. śm

2) ++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od Tomka z rodziną

3)+ Jadwiga Domaszewicz – int. od współpracownic siostry Kazi

Piątek

07.05

8:00

++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od brata Stefana z żoną

18:30

1)++ Małgorzata i Józef Boratyn – int. od syna Sławka i Arka z rodzinami

2)+ Maria Lemanik – int. do koleżanki Jadwigi

3)+ Jadwiga Domaszewicz – int. od pracowników plebani

Sobota

08.05

8:00

++ Genowefa i Wincenty Kuriata ora Halina, Irena Kuriata i zm. z rodziny

18:30

1)+ Jan Olech – int. od chrześniaka Jurka

2)++ Marian w 10 r. śm., Bogusław, Józef, Aleksander, Walenty oraz Maria i Leokadia z rodz. Chmielewskich                                                

 

 

Niedziela

09.05

 

7:00

++ Stanisław, Marianna, Bronisława, Alfons i Halina Górni

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Zofia, Salomea, Antoni Czajka i zm. z rodziny Dębowskich

12:00

Msza Zbiorowa: ZMARLI: 1)++ Stefan Surlejewski w 25 r. śm. i Barbara Psiuch  

2)++ Roman Kunicki, Tadeusz, Janina, Jadwiga, Waldemar, Ryszard, Józef Krzemińscy oraz Marian Sołtys 3)+ Janina Nicpoń – int. od sąsiadów 4)+ Natalia Grzechowska        OD UCZEST. POGRZEBU: 1)+ Bernadetta Maciocha 2)+ Magdalena Korzeń           3)+ Edward Dorabiała 4)++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz 5)+Rafał Kęsik               6)+Mieczysław Gawot 7)+ Dariusz Krajewski 8)+ Mirosława Borkowska 9)+ Jadwiga Domaszewicz 10)+ Bronisław Hamkało 11)+ Anna Cygan 12)+ Zdzisław Michaliszyn

13:15

W int. Bogu wiadomej

18:30

++ Karol Zadorożny w r. śm. i zm. z rodziny Zadorożnych i Bauer