Intencje - 15.04.2021 r.

Niedziela

25.04

 

7:00

O zdrowie, opiekę i Boże Błog. dla Marii, Leszka, Stanisławy i całej rodziny

9:00

+ Jan Janusiński – int. od zarządu i pracowników firmy „KOPARECZKA”

10:30

++ Jadwiga Bomba, Helena i Roman Gonera, Marian Szeremet i Michał Rokitowski

12:00

O zdrowie i Boże Błog. dla Wiktorii w 18 r. urodzin

13:15

++ za pomordowanych na Ukrainie z rodzin Czarneckich i Turowskich

18:30

++ Stefan i Teresa Kubaszewscy i Ryszard Szynkarek

Poniedziałek

26.04

8:00

++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od Sławomira Pacana z rodziną

18:30

1)+ Franciszka Kołodyńska w 1 r. śm.

2)++ Edward Orzełowski w 16 r. śm. oraz Dorota, Helena i Władysław

3)++ Franciszka Żurek w r. śm., Władysław Żurek oraz Danuta i Stanisław Wołodko

4) + x. Stefan Zając CM

Wtorek

27.04

8:00

+ Magdalena Korzeń – int. od rodziny Kozłowskich z Wąsosza

18:30

1) O zdrowie i  Boże Błog., opiekę M.B. dla członków Apostolatu Maryjnego i ich rodzin i ks. Roberta

2)+ Cecylia Jarosz – int. od Bogumiły i Marka Boda

3)++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od rodziny Wiktorowicz z Grądzika

Środa

28.04

8:00

+ Mirosława Borkowska – int. od sąsiadów

18:30

1)++ Bronisława i Ferdynand Kuniccy i zm. z rodziny

2)O zdrowie, Boże Błog., potrzebne łaski dla Elizy i Adama w 8 r. ślubu i Wandzi w 7 r. urodzin (rezerwacja)

3) ++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od córki Teresy z rodziną

Czwartek

29.04

8:00

++ Józefa i Franciszek Wiktorowicz – int. od rodziny Kutników oraz Leokadii Kowal z rodziną

18:30

1)+ Magdalena Korzeń – int. od rodziny Lupków i Radziszewskich z Krakowa

2)+ Mirosława Borkowska – int. od sąsiadów

3)+ Paulina – int. od rodziny Wesołowskich

Piątek

30.04

8:00

++ Stefania Nawrocka w 26 r. śm., Stanisław, Zbigniew Nawroccy

18:30

1)++ Zmarli polecani w wypominkach

2)+ Jan Olech z okazji urodzin – int. od żony i bliskich

3)++ Regina Łopatka w 1 r. śm. oraz Jan Łopatka w 18 r. śm. i zm. z rodziny Łopatka i Szalkowscy

4)+ Bartłomiej Belcarz w 10 r. ślubu – int. od żony i dzieci

Sobota

01.05

8:00

W int. wynagradzającej za zniewagi wyrządzone Najśw. Sercu N.M.P

Chrzty

G. 12:00 – 14,17/21; 12:30 – 18/21    

18:30

1)++ Józefa i Józef Zielińscy

2)+ Danuta Wołodko w r. śm.

 

 

Niedziela

02.05

7:00

+ Maria Mitek

9:00

O zdrowie i Boże Błog. dla członków Żywego Różańca

10:30

++ Alicja Lewicka, Ryszard Chomicz i zm. rodzice

12:00

+ Władysław Zgoba w 6 r. śm.

13:15

Dziękczynna za opiekę M.B. z prośbą o dalsze łaski dla rodziny Jureko i Śledzikowskich

18:30

+ Dorota Poruszek w 4 r. śm. (rezerwacja)