Intencje - 07.07.2019 r.

Niedziela

07.07

 

7:00

++ Antoni Misiewicz w 25 r. śm. oraz synów: Krzysztofa i Leszka

9:00

W int. członków Żywego Różańca

10:30

++ Barbara Kabzińska w 11 r. śm., Anna, Stanisław, Leon

11:45

++ Janina i Piotr Szukalscy oraz Julia i Bronisław Kołcz i zm. z rodzin z obu stron

18:30

++ Jan Sycz w 20 r. śm. i zm. rodziców

Poniedziałek

08.07

8:00

+ Barbara Kurzawa – int. od rodziny z Kalisza

18:30

+ Henryk Bagiński w 1 r. śm.

Wtorek

09.07

8:00

+ Barbara Zaremba – int. od Agaty i Macieja Kurzawa

18:30

++ Tadeusz Tęcza w 12 r. śm. i zm. z rodziny

Środa

10.07

8:00

+ Barbara Zaremba – int. od rodziny Maćkowiak

18:30

+ Olga Podolska z okazji imienin

Czwartek

11.07

8:00

+ Edward Siama w 10 r. śm.

18:30

++ Piotr Żygadło w 28 r. śm. i Helena

Piątek

12.07

8:00

O Boże Błog., łaskę zdrowia dla Izabeli, Pino i Jazmin

18:30

++ Marianna Włodarczyk w 12 r. śm. i Antoni Włodarczyk

Sobota

13.07

8:00

+ Bogdan Wróbel w 1 r. śm.

16:00

Ślub: Justyna Niemiec i Piotr Kirizow

18:30

1)+ Zofia Majer z okazji urodzin

2)++ Zofia i Wojciech Rybka i zm. z rodziny: Czajka, Pęcherskich, Rybka

 

 

Niedziela

14.07

7:00

++ Zofia Oleszewicz w 10 r. śm., Piotr i Jan Oleszewicz

9:00

++ Zm. członkowie Żywego Różańca

10:30

++ Jacek Jędrkowiak w 15 r. śm., Agnieszka i Leon Jędrkowiak, Józefa i Jan Zawieja

11:45

Msza Zbiorowa: 1)O Boże Błog. dla ks. Stefana z okazji 50 - lecia święceń kapłańskich 2)O Boże Błog., potrzebne łaski dla Aleksandra Bandrowicz w 1 r. urodzin, 3)O zdrowie i Boże Błog. dla męża Tadeusza i całej rodziny ZMARLI: 1) + Małgorzata Burczak – int. od chrzestnej z rodziną (rezerwacja) 2)+ Piotr Michałowski, 3)+ Piotr Michałowski – int. od rodziców,4)+ Zofia Pendl – int. od uczestników pogrzebu, 5)+ Janina Jaworska – int. od uczestników pogrzebu, 6)+ Marian Jańczak – int. od uczestników pogrzebu, 7)+ Stanisław Harasimowicz – int. od uczestników pogrzebu, 8)+ Zdzisław Cichocki – int. od uczestników pogrzebu, 9)+ Władysław Zając – int. od uczestników pogrzebu, 10)+ Władysław Sycz – int. od uczestników pogrzebu, 11)++ Tadeusz Konieczny, Stanisława i Marian Cieśla i zm. z rodziny , 12)+ Jan Frączyk – int. od koleżanek z GOPS, 13)+ Tadeusz Rychczyński – int. od uczestników pogrzebu

(Chrzest:32,33/2019)

18:30

++ Krystyna i Edmund Wojtkowiak i zm. z rodziny z obu stron