Ogłoszenia - 04.08.2019 r.

– 04.08.2019 r. – Żmigród – XVIII Niedziela Zwykła –

1.     We wtorek 06.08 obchodzimy w Kościele Święto Przemienienia Pańskiego.

2.     W środę 07.08 wspominamy bł. Edmunda Bojanowskiego.

3.     W czwartek, 08.08 wspominamy św. Dominika, kapłana.

4.     W piątek, 09.08 obchodzimy w Kościele Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

5.     W sobotę 10.08 Święto Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.

6.     W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na dalszą renowacje ścian naszej świątyni. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

7.     Również w przyszłą niedzielę, wspólnota kościoła filialnego w Borkach podczas Mszy św. o godz. 08.00 przeżyje uroczystość odpustową ku czci swego patrona – św. Maksymiliana Marii Kolbe. Można tam zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8.     Na stoisku parafialnym polecamy literaturę religijną, oraz prasę katolicką.

9.      Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 19.00 – 19.30.

10.  Miłosierdziu Bożemu polecajmy Ś.P. Marię Manczur, Ś.P. Elżbietę Dziedzic, które w minionym tygodniu odeszły do wieczności.